Union Bad og Spa
  • language

  • Developed by Eyego

    Kontakt oss

    Hotel Union
    6216 Geiranger, Norway

    Tel: +47 70 26 83 00
    Fax: +47 70 26 83 50

    E-mail: geiranger@hotelunion.no

    ALLE KONTAKTAR

    4. generasjon Sindre Mjelva sindre.mjelva@hotelunion.no 70 26 83 19
    4. generasjon Monja M. Mjelva monja.mjelva@hotelunion.no 70 26 83 16
    Hotellsjef Finn H. Nustad finn.nustad@hotelunion.no 70 26 83 03
    Økonomisjef Ingar Grande ingar.grande@hotelunion.no 70 26 83 04
    Personalansvarleg Anne K. Giskemo anne.giskemo@hotelunion.no 70 26 83 24
    Ass. Hotellsjef & Salgssjef Tone Nordvik tone.nordvik@hotelunion.no 70 26 83 15
    Resepsjonsansvarleg Ole Oplenskedal ole.oplenskedal@hotelunion.no
    70 26 83 00
    Resepsjonsansvarleg Vivian F. Nydal vivian.nydal@hotelunion.no 70 26 83 00
    Arrangements-
    koordinator
    Jan Ivar Nydal jan.nydal@hotelunion.no 70 26 83 21
    Konferanseansvarleg Ståle Lystad kongress@hotelunion.no 70 26 83 00
    Seljar Jørgen Tveiterås jorgen.tveiteras@hotelunion.no 70 26 83 18
    Seljar Sigrun Lilleås sigrun.lilleas@hotelunion.no 70 26 83 06
    Restaurantsjef Kristine Vinje kristine.vinje@hotelunion.no 70 26 83 25
    Kjøkkensjef Waldemar Magrian kjokken@hotelunion.no
    70 26 83 09
    Husøkonom Birgit Viggehagen husokonom@hotelunion.no 70 26 83 22
    Spa-ansvarleg Jenny M. Knivsflå jenny.muren@hotelunion.no 70 26 83 23
    Barsjef Aina Skorgen bar@hotelunion.no 70 26 83 00
    Vaktmeister Kjetil Knivsflå vaktmester@hotelunion.no 70 26 83 00

     

    KONTAKTSKJEMA

    Fyll ut skjemaet, så høyrer du snart frå oss. 

    Melding

     

    6216 Geiranger, Norway, +47 70 26 83 00, geiranger@hotelunion.no, Kontakt oss

    Gåvekort 

    Gåvekort

    Rom på Union 

    Rom på Union

    Standard N

    Standard

    Rom med fjordutsikt 

    Rom med fjordutsikt